Książki poświęcone bukmacherskim zakładom sportowym

Posted on Lut 21, 2017 | 0 comments

Książki poświęcone bukmacherskim zakładom sportowym

Gdy postawisz pierwsze kroki w świecie zakładów bukmacherskich, szybko może się okazać, że obstawianie meczy sportowych jest dużo trudniejsze niż mogłoby się wydawać. Możesz wtedy skorzystać z porad innych graczy. W internecie powstało mnóstwo for dyskusyjnych i serwisów bukmacherskich z nieodpłatnymi poradami, ale publikowane w takich miejscach informacje czasami są mało rzetelne. Na szczęście powstały również książki autorstwa profesjonalnych typerów, w których wymieniają się oni z czytelnikami swoim doświadczeniem i opiniami.

Niedoświadczonym graczom polecamy przede wszystkim „Enemy Number One” P. Veitcha, „Scorecasting” Wertheima i Moskowitza oraz „Mathematics in Games, Sports and Gambling” R. J. Goulda. W tych bibliach bukmacherstwa możesz znaleźć rzetelne objaśnienia archiwalnych meczy i mnóstwo praktycznych porad, dzięki którym nauczysz się samodzielnie analizować mecze i wyciągać wnioski, a z czasem skutecznie inwestować w zakładach bukmacherskich. Większość z tych publikacji jest dostępna online, w formacie pdf, ponadto kilka z nich jest też dostępnych w wersji polskojęzycznej.

Jeżeli zapoznałeś się już z wymienionymi przez nas książkami, jednak wciąż nie radzisz sobie zbyt dobrze w zakładach bukmacherskich, może zamiast tego zainteresujesz się grami hazardowymi takimi jak bakarat, ruletka, bingo, poker czy sloty? Zarejestruj się w kasynie online i przekonaj się czy szczęście ci sprzyja:)

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *