O czym pamiętać wybierając serwis bukmacherski?

Posted on Maj 30, 2016 | 0 comments

O czym pamiętać wybierając serwis bukmacherski?

Zastanawiasz się w jakim serwisie bukmacherskim zarejestrować konto? W takim razie dobrze się składa, że trafiłeś na nasz blog. W internecie jest ogromny wybór profesjonalnych punktów bukmacherskich, trudno zdecydować się na jednego z nich. Nie martw się, chętnie Ci doradzimy.
Pierwszą sprawą, na którą powinieneś zwrócić uwagę, jest, rzecz jasna, oferta. Jakie rodzaje i jakie promocje ma w ofercie dany serwis bukmacherski? Czy pozwala na obstawianie jedynie wyników meczów, czy również ilości strzelonych bramek? Czy ma w ofercie zakłady singlowe, akumulowane, duble i treble? Jak duże są (jeśli w ogóle są) bonusy cashback?

Kolejna, równie istotna sprawa, to ograniczenia przelewów, jako że każdy bukmacher ma z góry ustalone ograniczenia dla klientów, którzy wygrywają większą gotówkę. Istotne są również dostępne metody płatnicze i niezawodny support. Gdy zdecydujesz się już na daną platformę bukmacherską, nie zapomnij o sprawdzeniu komentarzy na jej temat na forach i blogach internetowych.

Osobiście polecamy bukmacherów, z usług których, sami korzystamy: Exbino Gaming i Bet-at-Home. Oferują bogaty wybór zakładów, atrakcyjne promocje i wysokie kursy.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *